دانش پژوه(با محصولات کوبنده و فوق ممتاز)

فروشگاه ویژه و منحصر به فرد . تمامی محصولات 80درصد تخفیف زده شده است. عزیزان در صورت بروز هرگونه مشکل در دانلودها با شماره 09015948027 در تماس باشید. دلت را به خدا بسپار, او سالهاست خداست و مطمئناً بیش از هر کسی دوستدار توست.

آرزوی من هوالرزاق سلام

اطلاعیه فروشگاه

دانش آموزان هفتم و هشتم و نهم، آزمون استعداد و رغبت و سلامت روان به خاطر گل روی شما بارگذاری شده، تا انتخاب رشته عالی داشته باشید. ( شماره تماس09015948027)

استخراج سوالات مربوط به رشته تجربی از آزمون رغبت و توانایی(ویژه دانش آموزان نهم)

دانش آموزان عزیز، سوالات مربوط به رشته تجربی که در آزمون رغبت و توانایی ، درج گردیده است. من پس از مطالعه دقیق استخراج نموده و در سه صفحه به تعداد 44 سوال به صورت pdf جمع آوری نموده ام.

دانش آموزی که می خواهد در برگه هدایت تحصیلی که در تیرماه چاپ خواهد شد، در رشته تجربی بیشترین امتیاز را کسب نمایید باید به تمامی این سوالات امتیاز 5 را در آزمون رغبت و توانایی، اختصاص دهد. لذا اکیداً توصیه می کنم این فایل را تهیه و بر اساس آن اقدام نمایید.

در اکثر مراکز مشاوره، بابت مشاوره و راهنمایی دانش آموزان در استخراج این سوالات مبالغ بالایی دریافت می کنند. شما دانش آموز عزیز بدون پرداخت این مبالغ زیاد و با پرداخت هزینه ناچیز و بدون اتلاف وقت، این سوالات را می توانید، همین الان دریافت کنید.

یک تصمیم غلط و یک سهل انگاری در انتخاب رشته، می تواند کل زندگی یک انسان را تحت تاثیر قرار دهد. لطفا جدی باشید. همین

 


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,750 تومان
(شامل 5% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 5,000 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
soalatetajrobi_1860337_7495.zip5.9 MB